بسمه تعالی

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه

شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران (سهامی عام)

به شماره ثبت ۱۱۵۶و شناسه ملی ۱۰۱۰۰۱۲۷۸۳۰

 

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم یا نمایندگان قانونی آنها دعوت به عمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران ( سهامی عام ) که راس ساعت ۱۴:۳۰ روز شنبه ۱۷/۰۲/۱۴۰۱ در محل سالن مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش واقع در تهران خیابان ولیعصر بالاتر از جام جم نرسیده به پارک وی برگزار  می گردد حضور به هم رسانند.

دستور جلسه:

۱-استماع گزارش  فعالیت هیات مدیره شرکت

۲-استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت

۳-بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص صورت وضعیت مالی و صورت سود و زیان سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۰

۴-انتخاب بازرس قانونی وحسابرس شرکت برای سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۱

۵-تعیین روزنامه کثیرالانتشار

۶-تقسیم سود

۷-بررسی معاملات مصداق ماده ۱۲۹ قانون تجارت

۸-انتخاب اعضاء هیئت مدیره

۹-سایرموارد که درصلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه می باشد

در راستای ابلاغیه شماره ۱۸۴۸۷۴ مورخ ۰۳/۱۱/۱۴۰۰ دبیر محترم قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا و ابلاغیه مورخ ۰۹/۱۱/۱۴۰۰ مدیریت محترم نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار ، حضور کلیه سهامداران در مجمع عمومی به شرط رعایت شیوه نامه های بهداشتی جدید و ارائه کارت واکسن  معتبر بلامانع می باشد.

همچنین سهامداران محترم می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی شرکت به نشانی                               https://irancapsule.com مجمع را به صورت آنلاین مشاهده نمایند .سهامداران محترم جهت دریافت برگه ورود به جلسه مجمع می توانند در روز پنجشنبه  ۱۵/۰۲/۱۴۰۱ از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ با در دست داشتن مدارک مالکیت سهام و کارت شناسایی معتبر ویا وکالت نامه معتبر از طرف صاحبان سهام به آدرس تهران، شهریار، ابتدای شهرک اداری، ابتدای خیابان دولت، شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران (سهامی عام) مراجعه فرمایند . دریافت برگه ورود به مجمع بر اساس ماده ۹۹ قانون تجارت جهت سهامداران الزامی می باشد.

       هیات مدیره شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران ( سهامی عام )