✅ رشد ۲۳ درصدی تولید و ۱۴۵ درصدی فروش در فروردین ۱۴۰۱

 

🔹 شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در فروردین ماه ۱۴۰۱ توانست رکورد دیگری را ثبت کرده و به رشد ۲۳ درصدی در تولید و ۱۴۵ درصدی در فروش دست یابد.

🔸 به گزارش روابط عمومی؛ شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با درک نیاز دارویی کشور و در جهت تامین حداکثری پوکه کپسول از ابتدای سال جاری و بدون توقف، کلیه خطوط تولید را فعال نگه داشته و توانست میزان تولید پوکه کپسول را به تعداد ۵۴۰ میلیون عدد برساند که این تعداد نسبت به سال گذشته در حدود ۲۳ درصد و نسبت به بودجه برنامه ریزی شده ۵۹ درصد افزایش داشته است.

🔹 دکتر رامین رمضانی کلمر- مدیر عامل، در این رابطه افزود؛ با تلاش شبانه روزی و بی وقفه کارکنان شرکت، حتی در ایام تعطیل سال نو، ما توانستیم برای اولین بار میزان فروش ریالی شرکت را به عدد ۴۷۵ میلیارد ریال در ماه برسانیم که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد ۱۴۵ درصدی فروش و رشد ۲۸ درصدی تولید را بدست آورد.

🔸 وی اضافه کرد؛ درصد فروش شرکت نسبت به بودجه امسال از نظر عددی در حدود ۱۵۶ درصد و از نظر ریالی در حدود ۲۲۴ درصد رشد داشته است.

🔹 شرکت تولید ژلاتین کپسول با توجه به شعار سال ۱۴۰۱ “تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی” و به عنوان تنها تولید کننده پوکه کپسول سخت ژلاتینی، همواره در تلاش است تا با افزایش میزان تولید خود، نیاز پوکه کپسول ژلاتینی شرکت های دارویی را تامین نماید.

 

🌐 شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران