مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت، روز یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه با حضور ۷/۶۶ درصد کل اعضاء، سهامداران، اعضای هیات‌مدیره شرکت تولید ژلاتین کپسول، نماینده سازمان حسابرس مستقل با رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا، در سالن همایش مجموعه فرهنگی تلاش برگزار شد و صورت‌های مالی سال ۱۳۹۹ این شرکت به تصویب رسید.

بر اساس این گزارش، استماع گزارش هیأت ‌مدیره و بازرس قانونی، بررسی و تصویب صورت‌های مالی مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹، اتخاذ تصمیم در خصوص تقسیم سود سال مالی ۱۳۹۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۰، تعیین روزنامه کثیرالانتشار به منظور درج آگهی‌های شرکت، تعیین حق‌حضور اعضای غیرموظف هیات‌مدیره، از موارد دستور جلسه ذکر شده بود که طبق مقررات اساسنامه پس از تشکیل هیات ‌رئیسه برگزار شد.

همچنین، در سال مالی منتهی به پایان اسفندماه سال ۱۳۹۹ با تصویب مجمع به ازای هر سهم  ۳۵۴۵ ریال سود تقسیمی به سهامداران تعلق گرفت.

از جمله دستاوردهای شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در سال ۱۳۹۹ را می توان به؛ رشد فروش شرکت نسبت به سال قبل ۱۰۲ درصد، رشد سود خالص نسبت به سال قبل ۲۰۸ درصد، کاهش ۶۰ درصدی دوره وصول مطالبات و افزایش حاشیه سود خالص و ناخالص اشاره نمود.

دکتر رامین رمضانی کلمر، مدیر عامل شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران ضمن ارائه گزارش عملکرد این شرکت در سال ۱۳۹۹، از مدیران و کارکنان پرتلاش این شرکت که در ایام شیوع ویروس کرونا با صلابت و سخت کوشی در صحنه کسب و کار حضور داشتند و به نحو شایسته ای به تولید محصولات که نیاز جدی جامعه درمانی و عموم مردم است پرداختند، تشکر و قدردانی کرد.

وی در ادامه افزود: پروژه های متعددی در بخش های توسعه ای و بهبود روند تولید داریم؛ به گونه ای که در بخش توسعه ای با راه اندازی دو خط تولید که دارای فناوری پیشرفته و جدید است، موجب تکمیل سبد محصولات شده و در اختیار مشتریان خود قرار خواهیم داد.

دکتر رمضانی در خصوص تامین مواد اولیه نیز اظهار کردند علیرغم وجود تحریم های ظالمانه علیه کشور عزیزمان، شرکت تولید ژلاتین کپسول توانسته است نسبت به تامین مواد اولیه اقدام کرده و به هیچ عنوان وقفه ای در این خصوص در روند تولید محصولات نداشته است.

مدیرعامل شرکت تولید ژلاتین کپسول، تمرکز بیشتر بر سودآوری را از برنامه‌های این شرکت عنوان کرد و گفت: بازبینی برنامه استراتژیک و طراحی مدل بودجه‌ریزی با تکیه بر افزایش کارآیی و اثربخشی نظام مدیریت ریسک در اولویت برنامه‌های این حوزه قرار دارند.

گفتنی است؛ صورت‌های سود و زیان و وضعیت مالی مربوط به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ در این مجمع به تصویب رسید. همچنین، هیات ‌مدیره شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران، برای دومین سال مالی پیاپی، از دریافت پاداش به نفع سهامداران، خودداری کرد.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در ساعت ۱۰ صبح روز یک‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه آغاز شد و در ساعت ۱۱به پایان رسید.

همچنین با توجه به پروتکل های ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، مجمع شرکت با حضور حداقلی شخص حقیقی یا حقوقی برگزار شد و اکثریت سهامداران به منظور رعایت دقیق موازین بهداشتی، نسبت به مشاهده برخط (آنلاین) جلسه از طریق سایت این شرکت اقدام کردند.

لینک این خبر در عصر ایران

لینک این خبر در دنیای اقتصاد