ژلاتین کپسول ایران، نمادی از کیفیت ، اطمینان و تعالی

ژلاتین کپسول ایران، نمادی از کیفیت ، اطمینان و تعالی

کسب اولین تندیس زرین هفتمین همایش ملی کیفیت، سندی دیگر برای اصالت و کیفیت تولیدات شرکت ژلاتین کپسول ایران است.
به گزارش روابط عمومی، شرکت ژلاتین کپسول ایران موفق به دریافت تندیس زرین مدل ارزیابی TQM شد، کسب این جایگاه از آن جهت حائز اهمیت است که:
1- دستاوردها واهداف رقابت در این همایش به جهت ارزیابی های دقیق داوران برجسته دانشگاهی صورت گرفته است.
2- کسب این جایگاه به جهت دستیابی حداکثری شرکت در تعامل با مشتریان به جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی تولیدات است و این مهم با درنظرگرفتن معیار مطلوب قیمت و خدمات می باشد.
3- حضور بیش از 100 شرکت فعال در این رقابت برای کسب عناوین پر افتخار حوزه کیفیت، تولید و مشتری مداری، خود بیانگر اهمیت و گستردگی همایش ملی کیفیت می باشد.
تندیس زرین کیفیت ملی این همایش، توسط معاونت اجرائی شرکت، مهندس بهنام کاظمی با حضور تعدادی از نمایندگان مجلس، مقامات ارشد کشوری و مدیران موفق حوزه صنعت ایران، دریافت شد.
همایش ملی کیفیت، ششم شهریور ماه 1402 در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهیدبهشتی برگزار گردید.
واحد تضمین کیفیت شرکت در یک کار گروهی منسجم با بکارگیری تمامی روش های استاندارد و ممیزی های اصولی در کسب این جایگاه توانست سال گذشته هم تندیس سیمین همایش ملی کیفیت را کسب نماید.
شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران ارائه کننده انواع پوکه های کپسول بر پایه ژلاتین شامل، مرواریدی، طعم دار، استنشاقی، ژلاتین ماهی، پرشونده با مایع وتکمیل سبد محصولات خود با کسپول های: انتریک، HPMC، پولولان، SLS free ، tio2 free، paraben free می باشد و توانسته است کیفیت، اطمینان و تعالی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

🌐 شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up