معرفی شرکت

اصلی ترین فعالیت شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران ، تولید پوکه های ژلاتینی کپسول داروئی است که از تکنولوژی پیچیده برخوردار بوده و برای تولید آن از ماشین آلات مدرن وبا تکنولوژی روز دنیا با رعایت اصول GMP استفاده میشود  ،جملگی پرسنل برای فعالیت بهینه ومطلوب آموزش دیده اند  ولذا استفاده از تکنولوژی روز دنیا ، ارتقاء سطح کیفی ، افزایش میزان وتنوع تولیدات ، کاهش مصرف انرژی ، رعایت استانداردهای جهانی دارو و محیط زیست ، قیمت گذاری رقابتی ، طلب سرمایه گذاری خارجی ، مشارکت با صاحبان تکنولوژی ، استفاده از فن آوری اطلاعات بطور فراگیر و طراحی و اجرای فرایندهای مورد نیاز از جمله اقداماتی است که در شرکت همواره در راستای ارائه محصولات با کیفیت بالا در بازارهای داخلی وخارجی مورد توجه می باشد .

          سهامداران بیشتر از ۵% :

 

               داروسازی فارابی

 

         هیات مدیره:

 

              حسین حسن نتاج : رئیس هیات مدیره

 

               رامین رمضانی کلمر : مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره

 

              محمدرضا رضایی مقدم : عضو هیات مدیره

 

              نوید مقدم : عضو هیات مدیره

ماموریت سازمانی ( MISSION ) شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران

 

1- مشتریان :  اعتقاد ما برآنست که بعنوان نماینده ای صادق در قبال کلیه کارخانجات داروئی که از محصولات وخدمات ما استفاده می نمایند مسئول هستیم ومی بایست در راستای اهداف کیفی آنان فعالیت نمائیم .

شرکت دارای دو نوع مشتری می باشد :

مشتریان داخلی : شرکتهای داروسازی داخل کشور .

مشتریان خارجی : شرکتهای داروسازی خارج کشور وشرکتهای بازرگانی توزیع کننده .

 

2-     محصولات : محصولات شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران شامل انواع پوکه ژلاتینی کپسول دارویئ است که با بهره گیری از مواد اولیه وبسته بندی با کیفیت بالا تولید می گردد وهمواره در تلاشیم ضمن تولید کیفی در خصوص قیمت رقابتی وتحویل بموقع ، رضایت مشتریان را مد نظر داشته باشیم ورشد مستمر از اهم سیاستهای کاری می باشد ودر این ارتباط تلاش مضاعف خواهیم نمود

۳-     بازارها : ما همواره حداکثر تلاش خود را صورت می دهیم تا علاوه بر تامین نیاز داخل کشور بخش قابل توجهی از بازار منطقه را نیز بدست آوریم وسعی می کنیم در این خصوص از فرصتهای موجود در بازار منطقه وحتی جهانی بنحو مطلوب وبهینه استفاده نمائیم . کارخانه در شهرستان شهریار استقرار دارد و بازار داخلی کشور شامل کلیه شرکتهای تولید کننده دارو در قالب کپسولهای خوراکی را صرف نظر از محل استقرار شرکت در بر می گیرد وبازار خارجی شرکت در شرایط حاضر کشورهای همجوار ( پاکستان ، سوریه ، قزاقستان ، عراق ) می باشد که با تمهیدات اتخاذ شده شامل کشور های خاورمیانه وآسیای میانه نیز می گردد .

 

4-     فن آوری : اصلی ترین فعالیت شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در زمینه تولید پوکه های ژلاتینی کپسول داروئی است که از تکنولوژی پیچیده برخوردار است ودر این راستا از ماشین آلات مدرن وبا تکنولوژی روز دنیا استفاده میشود واصول GMP رعایت می گردد وجملگی پرسنل برای فعالیت بهینه ومطلوب آموزش دیده اند و برای تطبیق با تحولاتیکه در این صنعت بـــوجـــود می آید همواره آموزش می بینند و با دانش روز دنیا آشنا می شوند ولذا استفاده از  تکنولوژی روز دنیا ، ارتقاء سطح کیفی ، افزایش میزان وتنوع تولیدات ، کاهش مصرف انرژی ، رعایت استانداردهای جهانی دارو و محیط زیست ، قیمت گذاری رقابتی ، طلب سرمایه گذاری  خارجی ، مشارکت با صاحبان تکنولوژی ، استفاده از فن آوری اطلاعات بطور فراگیر و طراحی و اجرای فرایندهای مورد نیاز از جمله اقداماتی است که در شرکت همواره در راستای ارائه محصولات با کیفیت بالا در بازارهای داخلی وخارجی مورد توجه می باشد .

5-     توجه به بقاء رشد وسودآوری : شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران اعتقاد دارد برای تضمین رشد مستمر وحصول سودآوری منطقی ضرورت دارد از تکنولوژی روز دنیا استفاده نماید و سطح دانش فنی پرسنل را همیشه با تحولات جدید تطبیق دهد وبا استفاده از مواد با کیفیت بالا وفعالیت بهینه وبرقراری سیستمهای مدیریتی وایجاد محیطی امن وبا نشاط وپویا وآینده ای درخشان برای پرسنل ارزش افزوده محصولات را همزمان با سطح کیفیت آن افزایش دهد . شرکت همواره به مقوله های فرهنگ یادگیری ، آموزش مدیران وکارکنان ، استفاده از تکنولوژی روز دنیا ، افزایش راندمان و ارتقاء سطح کمی وکیفی ، رعایت استاندارد ها وتامین رضایت مشتریان ، سهامداران وکارکنان ، حضور در بازارهای خارجی وداخلی ، که موجب رشد وسودآوری شرکت بوده توجه وعنایت خاصی دارد .

 

۶-     فلسفه : ما اعتقاد داریم که مخلوقات خاص پروردگار مهربان هستیم و برای رسیدن به هر سطحی از تکامل قابلیت لازم را داریم لذا همیشه با امید به آینده می نگریم . در نهایت فلسفه کلی شرکت احترام به حقوق کلیه ذی نفعان وتامین رضایت آنان می باشد . کارکنان وسهامداران بعنوان ذی نفعان داخلی ومشتریان ، جامعه ودولت و محیط زیست بعنوان ذی نفعان خارجی همواره مورد توجه شرکت بوده و میباشند .

 

۷-     ویژگی ممتاز : شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران اعتقاد دارد طی پنج سال ضمن بهره گیری از امکانات بالقوه موجود چه در زمینه سخت افزار وماشین آلات و چه در زمینه نرم افزار وسیستمهای مدیریتی وبا همکاری پرسنل متخصص وآموزش دیده خویش که وفاداری سازمانی کاملی دارند رشد کیفی ویژه وخاصی را بنماید بگونه ای که بعنوان بهترین در منطقه شناخته شود و احترام ویژه ای را در میان مشتریان داشته باشد . استفاده از تکنولوژی روز به منظور ساخت کپسول کیفی ورفع هرگونه مشکل فنی موجود در سایت مشتریان که توسط کارشناسان ما انجام میشود از ویژگی ها  ومشخصات برجسته شرکت است .

  

 

8-     توجه به تصور مردم :  ما باید در فعالیت خویش به این اصل توجه نمائیم که هدف سلامت وبهداشت مردم است لذا در فعالیت خویش هرگز کیفیت را فدای هیچ پارامتری نخواهیم نمود . تصور عمومی مردم از شرکت ومحصولات آن از اهمیت زیادی برخوردار بوده بنابراین شرکت همواره نسبت به مسائل اجتماعی حساسیت خاص داشته و واکنش مناسب نشان میدهد .