مراسم اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت دهه مبارک فجر در شرکت ژلاتین کپسول ایران برگزار شد

✅ مراسم اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت دهه مبارک فجر در شرکت ژلاتین کپسول ایران برگزار شد

🔹صبح روز یکشنبه 16 بهمن ماه، مراسم اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی و گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور سرهنگ حیدری، جانشین فرماندهی سپاه شهریار، سرهنگ طیب فرمانده بسیج ادارات شهریار و مدیرعامل و سایر مدیران و پرسنل ژلاتین کپسول، در محل شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران برگزار گردید.

🔸این مراسم با قرائت قرآن کریم، پخش سرود ملی برافراشته نمودن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و با سخنرانی مهندس بهنام کاظمی، معاون شرکت ادامه یافت.

مهندس بهنام کاظمی ضمن بزرگداشت تقارن ایام سالگرد پیروزی انقلاب و ولادت امام علی (ع) اظهار داشت: امام علی (ع) برای ما سرلوحه رشادت، پایمردی و از خودگذشتگی بودند و ملت عزیز ایران با استعانت از شخصیت والای ایشان پا به عرصه گذاشتند و با سرنگونی رژیم طاغوت فصل جدیدی را در تاریخ کشور عزیزمان نمایان کردند و امروزه افتخارات و دستاوردهای علمی و فرهنگی کشور مرهون همان نگاه جهادگونه است.

🔹معاون شرکت در ادامه متن بیانیه دکتر رمضانی کلمر، مدیر عامل شرکت که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را قرائت کرد.

🔸در ادامه سرهنگ حیدری، جانشین فرمانده سپاه شهریار ضمن تبریک این ایام و ولادت امام اول شیعیان، اظهار داشت؛ امروز دشمنان این ملت و کشور از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به این نظام دریغ نمی کنند اما به حمد خداوند متعال با رهبری راسخ رهبر معظم انقلاب و اتحاد آحاد ملت شریف ایران هیچ خدشه و صدمه ای وارد نشده است و ما توانسته ایم روز به روز به پیشرفت های قابل توجهی دست یافته و به توسعه های فراوانی برسیم.

🔹در ادامه مراسم گروه سرود زینبیون قطعات موسیقایی مرتبط با این ایام را اجرا کردند و برگزاری مسابقه نیز از دیگر برنامه های این جشن بود.

🔸از دیگر برنامه‌های این مراسم، تقدیر از خانواده معظم شهدا و ایثارگران همراه با تقدیر از نفرات برتر مسابقات ورزشی برگزار شده در شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران بود.

🌐 شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up