مدیر عامل ژلاتین کپسول: تعامل دو سندیکای بزرگ دارویی می تواند به نحو بهتری ظرفیت های دارویی کشور را ارائه نماید

‍ ✅ مدیر عامل ژلاتین کپسول ایران:
تعامل دو سندیکای بزرگ دارویی می تواند به نحو بهتری ظرفیت های دارویی کشور را ارائه نماید

 

🔹دکتر رامین رمضانی کلمر؛ ضمن عرض تبریک انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره سندیکای شرکت های تولید کننده مواد اولیه دارویی در زمان برگزاری چهارمین نمایشگاه فارمکس اظهار داشت؛ شاهد هستیم که این دوره نمایشگاه فارمکس در سطح بسیار بالایی برگزار شده و جا دارد از اعضای هیات مدیره و خصوصاً جناب آقای مهندس اختراعی و آقای مهندس میثم کریمی دبیر محترم سندیکا تشکر نمایم.

🔸دکتر رمضانی گفت؛ صنعت داروسازی کشور وارد دوره جدیدی شده است و در اجرای اقتصاد مقاومتی که برای حفظ منافع کشور عزیزمان بسیار حائز اهمیت است، لازم است تا گروه ها و شرکت ها با یکدیگر تعامل بیشتری داشته باشند تا با همگرایی و همپوشانی بتوانند به نتایج مطلوب تری دست پیدا کنند.

🔹وی در ادامه افزود؛ اینکه در حال حاضر محصولات و صنایع دارویی در دو نمایشگاه نمایش داده می شود، فارغ از صرف هزینه و وقت اضافی، تلفیق دو نمایشگاه می تواند ارائه صحیح و نمایش جامع تری از دستاوردها و ظرفیت های صنایع تولیدات دارویی کشور عزیزمان داشته باشد.
از این رو پیشنهاد می کنم اعضای محترم هیات های مدیره هر دو سندیکا تعامل مناسبی برقرار کرده و با همدلی و اتحاد در کنار یکدیگر، یک نمایشگاه واحد و ملی برگزار نمایند تا هرچه بهتر بتوانند دستاوردها و توانمندی‌های شرکت های صنایع دارویی کشور را به مخاطبین و خصوصاً کشورهای خارجی ارائه نمایند.

🔸دکتر رمضانی گفت؛ بسیار خرسندم که در ترکیب اعضای هیأت مدیره جدید سندیکای مواد اولیه دارویی عزیزانی همچون دکتر امیدوار حضور دارند که با توجه به سوابق مدیریتی ایشان، که هم در شرکت های مواد اولیه ساز و هم شرکت های تولید کننده محصول نهایی دارویی حضور داشته اند، بتوانند با تجارب ارزشمند خود تعامل مناسبی در بین دو سندیکای اصلی دارویی کشور ایجاد نمایند و به رفع مشکلات کمک نمایند.

🔹مدیرعامل ژلاتین کپسول در پایان اظهار داشت؛ شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران همانند گذشته پرتوان و با قدرت در ذیل چتر هلدینگ دارویی تیپیکو در نمایشگاه فارمکس حاضر شده و توانایی ها و ظرفیت های تولیدی و محصولات جدید خود را به مشتریان و بازدیدکنندگان معرفی کرده است.

🌐 شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up