فعالیت بدون توقف شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در ایام تعطیل سال نو

✅ فعالیت بدون توقف شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در ایام تعطیل سال نو

 

🔹 با توجه به نیاز دارویی کشور و در جهت تامین حداکثری پوکه کپسول دارویی، شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران به صورت سه شیفت در ایام تعطیلات سال نو مشغول به تولید خواهد بود.

🔸 دکتر رامین رمضانی کلمر؛ مدیرعامل شرکت در این خصوص اظهار داشت؛ اکثر شرکت‏‌های تولید کننده محصول نهایی دارویی وابسته به تولیدات شرکت ژلاتین کپسول می‏‌باشند و بنابراین تولید بی وقفه خطوط این شرکت حتی در روزهای ابتدایی سال جدید، کمک شایانی به تامین مواد اولیه شرکت‏‌ها کرده و بازار دارویی کشور از این جهت با کمبود مواجه نخواهد شد.

🔹 وی در ادامه با اشاره به شرایط درمانی کشور و مشکلاتی که در ارتباط با شیوع سویه های مختلفی که از ویروس کرونا بوجود آمده است گفت؛ اکثر مواد موثره دارویی که توسط شرکت‏‌ها برای مبارزه و کنترل ویروس کرونا و سایر بیمارها در حال تولید است بر اساس پروتکل درمانی، فرم نهایی آنها همراه با کپسول‌های سخت ژلاتينی می باشد و بنابراین لازم است پوکه کپسول‏ به سرعت در شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران به عنوان تنها تولید کننده پوکه کپسول دارویی کشور، تولید و در اختیار قرار گیرد. از اینرو بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، مدیران و کارکنان شرکت در ایام تعطیلات سال نو، به صورت سه شیفت و بدون توقف به تولید محصولات مشغول می باشند.

🔹 دکتر رمضانی تاکید کرد؛ شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با درک شرایط فعلی کشور و با تکیه بر روحیه جهادی کارکنان خود، در ایام تعطیلات نوروزی در جهت تامین نیاز به پوکه کپسول دارویی، به فعالیت تولیدی خود ادامه خواهد داد.

🔸 مدیر عامل ژلاتین کپسول در پایان افزود؛ شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران همواره در تلاش است تا با افزایش میزان و تنوع محصولات تولیدی خود، نیاز کشور به پوکه کپسول ژلاتینی را رفع کرده و شرکت های دارویی را از این نوع مواد اولیه در تولید دارو، تامین نماید.

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up