حضور مدیران ارشد تیپیکو در شرکت‌ ژلاتین کپسول ایران

حضور مدیران ارشد تیپیکو در شرکت‌ ژلاتین کپسول ایران

مدیران ارشد شرکت‌ سرمایه‌گذاری دارویی تامین (تیپیکو) از شرکت ژلاتین کپسول ایران بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی، روز دوشنبه، ششم فروردین ماه، دکتر ساجدی مدیر فروش وخانم دکتر عرفانیان مدیر بازرگانی هلدینگ تیپیکو با حضور در شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران، از خطوط تولید و پروژه‌های در دست احداث این شرکت بازدید کردند و در گفتگو با کارکنان و پرسنل شرکت، سال نو و ایام مبارک ماه رمضان را تبریک گفتند.

در این بازدید، دکتر رامین رمضانی کلمر، مدیر عامل شرکت، در خصوص محصولات و ظرفیت های تولید، خطوط تولید و روند پیشرفت پروژه های توسعه ای خطوط تولید شرکت گزارشی ارائه کرد.

وی در ادامه به دو مورد از چالش های بزرگ شرکت که مورد توجه سازمان غذا و دارو نیز بوده است، اشاره و اظهار کرد:
پروژه احداث آبساز و پروژه واحدهای هواساز و تولید، مواردی هستند که توسط متخصصین و مهندسین فنی شرکت، نصب و راه اندازی شده است.

مدیر عامل شرکت ژلاتین کپسول ایران افزود: این دو پروژه با همت و تلاش شبانه روزی متخصصین و کارکنان در ایام نوروز تکمیل شده و از سوم فروردین ۱۴۰۳ رسماً کار خود را آغاز کرده است.

همچنین دکتر رمضانی در پایان ابراز داشت در حال حاضر دوره وصول مطالبات شرکت های داروسازی بسیار طولانی شده است و اگر تمهیدات لازم برای رفع این مشکل از سوی وزارت بهداشت صورت نپذیرد قطعا شرکت های تامین کننده و تولید کننده صنایع داروسازی دچار مشکلات جدی خواهند شد.

شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up