ثبت رکوردی دیگر از ژلاتین کپسول ایران

✅ رشد 23 درصدی تولید و 145 درصدی فروش در فروردین 1401

 

🔹 شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در فروردین ماه 1401 توانست رکورد دیگری را ثبت کرده و به رشد 23 درصدی در تولید و 145 درصدی در فروش دست یابد.

🔸 به گزارش روابط عمومی؛ شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با درک نیاز دارویی کشور و در جهت تامین حداکثری پوکه کپسول از ابتدای سال جاری و بدون توقف، کلیه خطوط تولید را فعال نگه داشته و توانست میزان تولید پوکه کپسول را به تعداد 540 میلیون عدد برساند که این تعداد نسبت به سال گذشته در حدود 23 درصد و نسبت به بودجه برنامه ریزی شده 59 درصد افزایش داشته است.

🔹 دکتر رامین رمضانی کلمر- مدیر عامل، در این رابطه افزود؛ با تلاش شبانه روزی و بی وقفه کارکنان شرکت، حتی در ایام تعطیل سال نو، ما توانستیم برای اولین بار میزان فروش ریالی شرکت را به عدد 475 میلیارد ریال در ماه برسانیم که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد 145 درصدی فروش و رشد 28 درصدی تولید را بدست آورد.

🔸 وی اضافه کرد؛ درصد فروش شرکت نسبت به بودجه امسال از نظر عددی در حدود 156 درصد و از نظر ریالی در حدود 224 درصد رشد داشته است.

🔹 شرکت تولید ژلاتین کپسول با توجه به شعار سال 1401 “تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی” و به عنوان تنها تولید کننده پوکه کپسول سخت ژلاتینی، همواره در تلاش است تا با افزایش میزان تولید خود، نیاز پوکه کپسول ژلاتینی شرکت های دارویی را تامین نماید.

 

🌐 شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up