تمدید اعتبار گواهینامه های مدیریت کیفیت، محیط زیست و ایمنی و بهداشت در شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران

تمدید اعتبار گواهینامه های مدیریت کیفیت، محیط زیست و ایمنی و بهداشت در شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران

 

بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط شرکت افنورد، شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران موفق به تمدید گواهینامه های بین المللی ISO9001 (مدیریت کیفیت)، ISO 14001 (مدیریت محیط زیست) و ISO45001 (مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی) شد.
به گزارش روابط عمومی؛ بر طبق برنامه ریزی کلان انجام شده در جهت استفاده از استانداردها و خطوط راهنمای بین المللی در توسعه کسب و کار، شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران از شرکت های تابع هلدینگ سرمایه گذاری دارویی تامین از گروه شستا، در راستای عمل به تکالیف و رسالت خود و با هدف ارزش‌آفرینی مستمر برای مشتریان، سهامداران، کارکنان و سایر ذینفعان نسبت به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه بر اساس استانداردهای بین المللی، الزامات حفاظت از محیط زیست و استاندارد سازی ایمنی و بهداشت حرفه ای اقدام و با پشت سر گذاشتن مراحل ممیزی، موفق به تمدید گواهینامه های مربوطه شده است.
دکتر رامین رمضانی کلمر- مدیر عامل شرکت در این خصوص اظهار داشت؛ به‌کارگیری سیستم مدیریت کیفیت، یک تصمیم استراتژیک برای شرکت است که کمک می‌کند ما عملکرد کلی خود را بهبود داده و یک مبنای منطقی برای فعالیت‌های توسعه پایدار فراهم کنیم.
وی در خصوص مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی عنوان کرد؛ استاندارد ایمنی و بهداشت حرفه ای(ISO45001) شرکت ها را قادر می سازد تا ریسک های سلامت و ایمنی شغلی را مدیریت نموده و عملکرد سلامت و ایمنی را بهبود بخشند. از اقدامات مرتبط با تداوم کسب و کار حمایت کرده و اطمینان می دهد که افراد (کارکنان) ایمن تر و سالم تر هستند و درعین حال سبب افزایش شایستگی آنها خواهد شد. همچنین این سیستم می تواند از طریق یک سری فرآیندهای سیستماتیک و مداوم به اهداف خود در پیشگیری از سوانح نائل آید و می تواند از طریق تقویت تعهد سازمانی، عملکرد سلامت و ایمنی شغلی را به صورت کنشگرایانه (proactive) بهبود بخشد. در نهایت اطمینان می دهند که اعتبار شرکت به عنوان مکان امن برای کارکردن، بیشتر شده است.
مدیر عامل ژلاتین کپسول در ادامه افزود؛ گواهینامه مدیریت محیط زیست، در پاسخ به چالش‌های زیستی، شرکت ها را در کاهش تأثیرات منفی زیست محیطی و درک تأثیر محیط بر کسب و کارشان پشتیبانی می‌کند. بدیهی است که حفاظت از محیط‌زیست به عنوان یکی از ویژگی‌های کلیدی در ایزو ۱۴۰۰۱، وظیفه و مسئولیت هر سازمان و شرکت برای انجام اقدامات پیشگیرانه جهت حفاظت از محیط‌زیست از آسیب و تخریب می باشد و می تواند شامل مواردی مانند استفاده پایدار از منابع، حفظ تنوع زیستی محلی و اکوسیستم‌ها و اقدامات برای جلوگیری از آلودگی باشد و ما در شرکت تولید ژلاتین کپسول تلاش کرده ایم تا الزامات حفاظت از محیط زیست در شش شاخص مدیریت مصرف انرژی، مدیریت مصرف آب، مدیریت پسماند، صرفه جویی در سوخت، ساختمان و تجهیزات و آموزش و فرهنگ سازی عملیاتی شود.
این شرکت همواره در راستای رسالت اصلی خود و تامین پوکه کپسول سخت دارویی و صیانت از ذینفعان از جمله مشتریان، سهامداران و کارکنان را سرلوحه امور خود قرار داده است.

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up