تقدیر از مدیرعامل شرکت ژلاتین کپسول در اجلاس سراسری مدیران ارزش آفرین

اجلاس سراسری مدیران ارزش‌آفرین در تحول و توسعه کسب‌وکارهای ایران برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت تولید ژلاتین کپسول، اجلاس سراسری مدیران ارزش آفرین در تحول و توسعه کسب و کارهای ایران که با حضور مدیران و روسای بخش های مختلف دولتی و سایر نهادها با همکاری وزارت صنعت معدن و تجارت، اتاق بازرگانی ایران و سازمان فنی و حرفه ای کشور عصر روز دوشنبه ۱۸ مردادماه در محل مرکز همایش های بین المللی رایزن تهران برگزار شد.

 

توسعه کسب و کار در فضای ملی و بین المللی، اهمیت مدیریت استراتژیک در کسب  کارها، نقش مهارت، خلاقیت و نوآوری در توسعه کسب و کار اقدامات ابتکاری مدیران در حوزه بازاریابی و فروش از جمله اهداف، رویکردها و محورهای ارزیابی این اجلاس سراسری می باشد.

 

در این مراسم از دکتر رامین رمضانی کلمر- مدیرعامل شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران، به عنوان یکی از مدیران ارزش آفرین کشور که توانسته است با اعمال مدیریت و اجرای بهینه امور، حاکمیت نظم و انضباط در مجموعه تحت الامر، درک بالا نسبت به مسائل کلان و راهبردی سازمان، خلاقیت و نوآوری، جدیت و قاطعیت در امور که باعث تحول و توسعه کسب و کار گردیده با اهداء لوح و تندیس تقدیر به عمل آمد.

 

هدف از برگزاری این رویداد اشاعه فرهنگ کارآفرینی و تولید و رویکرد این همایش تجلیل از مدیران برتر واحدهای تولیدی، صنعتی و اقتصادی است. همچنین کارآفرینی، خلاقیت، استفاده از تکنولوژی برتر و بومی سازی، قابلیت تجاری سازی و خلق ثروت از محورهای ارزیابی مدیران در این اجلاس است.

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up