بازدید شبانه معاون وزیر کار از شرکت تولید ژلاتین کپسول

بازدید شبانه معاون وزیر کار از شرکت تولید ژلاتین کپسول

 

علی حسین رعیتی فرد؛ معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بامداد روز یکشنبه 17 بهمن ماه به منظور توجه و قدردانی از کارگران شیفت شب، از شرکت تولید ژلاتین کپسول بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی، در این بازدید که در ساعت 1 بامداد روز یکشنبه انجام شد، دکتر رعیتی فرد همراه با جمعی از مدیران وزارت کار و نماینده کارگران در شورای عالی کار، ضمن بررسی روند تولیدات و توسعه شرکت ژلاتین کپسول، از خطوط تولید بازدید و با کارگران دیدار و به صورت رو در ور گفت گو کرده و با اهدا شاخه گل از ایشان قدردانی به عمل آورد.
معاون وزیر کار در این بازدید اظهار داشت؛ توفیق شد که امشب در کارخانه تولید ژلاتین کپسول ایران در شهر شهریار حضور داشته، تا بتوانیم به کارگران عزیز و همچنین مدیران خط تولید، خدا قوت و خسته نباشید عرض کنیم و خصوصاً در این ایام دهه فجر انقلاب اسلامی؛ جا دارد از تلاش تمامی تولید کنندگان و کارگران عزیز که در این جنگ اقتصادی فعالانه تلاش می کنند و چرخ تولید را به چرخش در می آوردند قدردانی کرده و امیدواریم تا با تلاش و مساعی خود، علاوه بر تامین نیاز داخلی، بتوانند کشور را از واردات محصولاتی که توان تولید داخل را دارد جلوگیری کنند.
رعیتی فرد در ادامه افزود؛ اینجانب از متخصصین و کارگران تولید در این کارخانه تشکر می کنم و امیدوارم با توسعه خطوط که در برنامه این شرکت قرار دارد، بتوانند نیاز به تعداد 9 میلیارد پوکه کپسول را تامین کرده و کشور را از واردات این محصول بی نیاز کنند.
دکتر رمضانی کلمر؛ مدیر عامل شرکت ضمن خوش آمد گویی به معاون محترم وزیر و هیات همراه اظهار داشت؛ حضور مدیران و مسئولین، موجب دلگرمی اینجانب و همکارانم در این شرکت می باشد و بازدید و دیدار با کارگران در این زمان از شب بسیار ارزشمند و مغتنم است.
وی در ادامه افزود؛ شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران به عنوان تنها تولید کننده پوکه کپسول ژلاتینی همواره در تلاش است تا با افزایش میزان تولید خود، نیاز کشور به پوکه کپسول ژلاتینی را رفع کرده و شرکت های دارویی را از این مواد اولیه در تولید دارو، تامین نماید.

مطالب مرتبط

keyboard_arrow_up